Sākums   Sākums   Sākums Bilance - paraugs   Bilance - paraugs   Bilance - paraugs Reģistrēties   Reģistrēties   Reģistrēties Pakalpojumi, Sadarbība, Tarifi, Noteikumi   Pakalpojumi   Pakalpojumi, Sadarbība, Tarifi, Noteikumi Jautājumi - Atbildes   Jautājumi - Atbildes   Jautājumi - Atbildes Klientu savstarpējai pieredzes apmaiņai   Diskusijas   Klientu savstarpējai pieredzes apmaiņai Par mums   Par mums   Par mums Über LBSS / Impressum   Über LBSS   Über LBSS / Impressum
Visas tēmas  Visas tēmas  Visas tēmas Jauna tēma  Jauna tēma  Jauna tēma Meklēt diskusijās  Meklēt  Meklēt diskusijās

LAT RUS
 Autorizācija
E-pasta adrese
Parole
Aizmirsi paroli?
Atcerējies paroli?
Tavs klienta numurs

 Pirkuma apmaksas pakalpojuma kalkulators
1 GBP = 1.1491 EUR
1 USD = 0.8823 EUR
1 CAD = 0.6581 EUR
1 AUD = 0.6293 EUR
Darījuma (pirkuma) vērtība
ieskaitot pasta izdevumus:
  Transporta izmaksu pakalpojuma kalkulators
 Precēm
 līdz 40 kg
 virs 40 kg
Mala A:  cm
Mala B:  cm
Mala C:  cm
Svars:  kg


Transporta izmaksas
līdz SIA JUNOX
noliktavai Rīgā*: 

Transporta izmaksas
līdz SIA JUNOX
noliktavai Rīgā
vai precēm virs 1m³
līdz klientam Rīgā*: 

"Diskusijas" ir vieta, kur klienti var dalīties pieredzē, kas attiecas uz LBSS vai eBay darbību.
Jautājumus, ko vēlaties uzdot LBSS, lūdzu, rakstiet e-mailā!
zalando.de Baiba 07.03.2014 09:08
Labdien! Š.g. 14.februārī no zalando.de veicu pasūtījumu, (pasūtījuma apmaksa tika veikta caur lbss), šobrīd redzu, ka noliktavā Rīgā jau ir 2 pakas, bet tršās pakas nav ne Rīgas, ne Vācijas noliktavā, lai gan zalando.de š.g.24.februārī atsūtīja e-pastu, ka trešā paka ir nosūtīta uz Vāciajs noliktavas adresi. Sakiet, lūdzu, kur vērsties, lai atrastu pazudušo trešo paku?
 
Re: zalando.de Leo... 10.03.2014 00:30
vai pakas Rīgā izņēmi, ka zini, ka tiešām nav piegādāta viena prece? tas, kas rādās bilancē - tas ne vienmēr nozīmē, ka prece trūkst... pārdevēji mēdz iepakot vairākas preces/pirkumus arī vienā pakā... varbūt divi zalando sūtījumi vienkārši "sēž" vienā pakā, jo lbss bilancē reģistrē pakas, nevis konkrētās preces, kas tajās iekšā ;)

-
ja pakas Rīgā izņēmi un tomēr preces trūkst - tad jāvaicā zalando, kad nosūtīja/piegādāja un lbss"am, vai tai datumā gadījumā nav pienākusi paka, kas iespējams nav tikusi atšifrēta, kam pieder vai tml.
 
Re: zalando.de refind sexy lingerie 15.05.2014 09:08
Refindsexy.com is a global online company that delivers sexy lingerie directly to consumers and retailers around the world. No matter what your style or stature is, the right lingerie will give you the confidence to fulfill your deepest desire, show feminine and the most beautiful side in the romantic evening.
Website address: http://www.refindsexy.com/
 
Re: zalando.de tatjana 27.10.2015 12:26
Labdien ! Lūdzu paskaidrot pasūtījumu mahānismu no zalando.de. saprotu ka viņi piegādā tikai Vācijas robežās, tādēļ latvijas pircejs nevar veikt pasūtījumu šajā veikalā
 
Pievienot jaunu atbildi tēmai
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Temats:
Ziņojums:
 Tavs autorizācijas kods ir  , ievadi to šeit   *